Олександрійцям до кінця місяця потрібно подбати про вивезення сміття

09.12.2016 10:28 Олександрійські новини 50

До 1 січня 2017 року власники приватних будинків зобов'язані заключити договори на вивезення твердих побутових відходів, відповідно до рішення виконавчого комітету.

У разі відсутності таких договорів у зазначений термін до порушників будуть застосовуватися адміністративні заходи впливу, говориться у рішенні Виконавчого комітету Олександрійської міської ради від 8 грудня 2016 року.

На перевізників, які виконують вивезення сміття, покладено відповідальність за підготовку проектів відповідних договорів.

У тексті рішення виконавчий комітет посилається на декілька законів, проект не вказує конкретну норму Кодексу України про адміністративні правопорушення, де було б зазначено про відповідальність за неукладення договорів. Імовірно це через те, що відповідної статті у КУпАП не існує. Також законодавство, на яке посилається виконком, зокрема лише зазначає про «укладення договорів»,але не містять примусового припису такої дії.

Також не зрозуміло яким чином будуть діяти посадовці міської влади, якщо у громадян вже є наявні договори на вивезення сміття з іншими перевізниками. Імовірно, що ця норма розрахована лише на створення морального тиску на порушників екологічних вимог, але дієвого результату ні в судовому розгляді, ні під час складення адміністративних протоколів не матиме.

Комментарии

Комментариев еще нет

Для комментирования нужно войти на сайт