Синдром останніх хвилин

10.12.2016 15:24 ФК «Олександрія» 40

ФК «Олександрія U-21» - «Чорноморець U-21» Одеса – 1:1 (1:0)

10.12.2016р., 12-00, КСК «Ніка» (поле зі штучним покриттям), 50 глядачів, +4, поле 4

Головний арбітр матчу - Д.Кутаков (Київська обл.)

Асистенти арбітра - А.Скрипка (Кропивницький), В.Матяш (Донецьк)

4-й арбітр - В.Копієвський (Кропивницький)

Спостерігач арбітражу - І.Ярменчук (Київ)

«Олександрія»: Прокопенко – к/к, Стецьков, Шкіндер, Гаврушко, Литвяк, Райлян (Свинобой, 90), Довгий (Протасов, 90+2), Гранчар (Ніколаєв, 87), Максимець, Прокопчук, Боровський (Яцик, 77)

Запасні: Гаврусевич, Вітенчук, Сердюк

Ст.тренер – А.Купцов

«Чорноморець»: Каневцев, Щетінін, Бабогло, Норенков, Соколов, Коробенко (Шонія, 46), Попов (Михайліченко, 27), Хамелюк – к/к, Семенів, Вареник, Сільвіо (Плохотнюк, 42, Шторгін, 66)

Запасні: Кожухар, Буряченко, Чернишов

Ст.тренер – Г.Ніжегородов

Попередження: В.Гранчар (61), С.Максимець (75), К.Яцик (86) – В.Щетинин (56), Н.Шонія (71), О.Соколов (84)

Голи: В.Шкіндер (11) – Д.Норенков (90+2)

Сьогодні підопічні Андрія Купцова проводили заключний матч 18-го туру молодіжного чемпіонату в 2016-му календарному році. Їм протистояв одеський «Чорноморець».

З перших хвилин матчу олександрійці вдалися до активних наступальних дій на ворота одеситів, при найменшій нагоді організовували швидкі контратаки та завдавали небезпечних ударів. Досить близькими до того, щоб записати гол на свій рахунок, був Сергій Райлян, але після його пострілу із-за меж штрафного майданчика, голкіпер перевів м’яч на кутовий, після подачі якого, Влаадислав Шкіндер головою відправив «шкіряного» в дальній кут воріт – 1:0. В черговій атаці «трикольорових» Ярослав Довгий мав шанс подвоїти перевагу власної команди, але його удар прийняла та на себе стійка.  Згодом, відзначитися у воротах «Чорноморця» шанси мали Вадим Гранчар та Богдан Боровський, але їх удари були не точними.

В другому таймі гра вирівнялася і боротьба в основному проходила в центрі поля. Та все таки, в другій половині зустрічі одесити виглядали активніше, а ніж в першій. Не раз голкіперу «Олександрії» Вадиму Прокопенку доводилося виручати команду від пропущеного голу. Підступних ударів завдавали Михайло Плохотнюк та Дмитро Семенів, але кіпер грав надійно. Хорошу можливість подвоїти перевагу олександрійської дружини мав Ярослав Довгий, двічі. Спочатку, після передачі Богдана Боровського, Ярослав з лінії штрафного майданчика влучив в голкіпера, а за кілька секунд він пробив головою в нижній кут, але кіпер «моряків» врятував команду. Досить прикро, але нашим землякам, маючи ігрову перевагу впродовж матчу, не вдалося втримати перевагу. Вже на другій доданій арбітром до основного часу хвилині, після подачі зі стандарту, Денис Норенков зрівнює рахунок – 1:1.