Дитяча лікарня – сучасний та комфортний медичний заклад

04.01.2017 13:35 Олександрійська міська рада 97

Олександрійська міська дитяча лікарня є одним із медичних закладів, який протягом останніх років зазнав значних позитивних перетворень.

З міського бюджету виділяються чималі кошти на капітальні ремонти, придбання нового обладнання, аби забезпечити комфортне лікування маленьких пацієнтів та підвищити якість надання медичних послуг.

За попередні роки капітально відремонтовано санпропускник закладу, інфекційне відділення та праве крило педіатричного відділення.

У 2016 році роботи з оновлення закладу продовжилися: проведено ремонт лівого крила педіатричного відділення та профілактичного відділення. Тут замінено старі вікна, двері, у санвузлах встановлено нову сантехніку; в коридорах, палатах, допоміжних приміщеннях проведено малярно-штукатурні роботи; на підлогу укладено лінолеум; придбано сучасні зручні меблі. Наразі триває ремонт денного стаціонару на ІІ-му поверсі.

Сьогодні на базі дитячої лікарні функціонує консультативно-поліклінічне відділення, яке передбачає прийом вузькопрофільних спеціалістів: невропатолога, окуліста, ендокринолога, кардіоревматолога, травматолога та інших. Також функціонує відділення стаціонарного перебування дітей, розраховане на 60 ліжко-місць, у тому числі, ліжка інфекційного профілю та блоку інтенсивної терапії. Крім цього, у закладі діють лабораторія, рентгенівський кабінет та відділення фізіотерапії.

Роботу дитячої лікарні забезпечують 188 чоловік, у тому числі 103 медичних працівників. Протягом 2016 року в закладі безкоштовне базове лікування отримали  близько 3-х тисяч дітей, на що з міського бюджету було витрачено 1,2 млн грн.

Комментарии

Комментариев еще нет

Для комментирования нужно войти на сайт