Яремчук: Шаран - кращий тренер, з ким я працював

05.01.2017 11:59 ФК «Олександрія» 14

 

- За іронією долі, ви опинилися саме в «Олександрії». Знайшли свою команду?
- Спочатку мені було нестерпно важко. Я пропустив збори. «Олександрія» вже награвала склад. Потрібно було докласти багато зусиль, щоб влитися в колектив, зрозуміти задум тренера. Не кожному дано прийти і почати грати відразу. Але я радий, що потрапив в такий колектив - простий, де все трудяги. Я задоволений тим, як провів ці півроку.
- В «Олександрії» зарплату платять стабільно?
- Сьогодні «Олександрія» - один з тих рідкісних клубів, де зарплату платять вчасно і без будь-яких затримок. Віддати належне варто нашому президентові Сергію Кузьменко. Він робить багато корисних речей для «Олександрії»! Таких би людей побільше в Україні.
- Чим можна зайняти себе в Олександрії?
- З розваг тут майже нічого немає. Але я приїхав до Олександрії з коханою дівчиною, яка завжди поруч. Я повністю зосереджений на футболі. Якщо випадали вихідні, то ми їздили в Дніпро або в Київ.

- Де ви мешкаєте?
- Клуб знімає квартиру.
- Машину дали?
- Що ви, це ж не «Динамо»! Тут таких благ немає.
- Найбільше футбольна подія, що трапилася в «Олександрії»?
- Дебют в Лізі Європи! Якби ми зіграли з «Хайдуком» в середині сезону, не сумніваюся, пройшли б хорватів. А тоді «Олександрія» не ввійшла в сезон, не відчула смак гри, що і позначилося на підсумковому результаті. Але все одно матч в Спліті, нехай і програний 1: 3, для мене незабутній. Я випробував неймовірні емоції саме від матчу в Хорватії. Сплітський фани - це якесь божевілля! Якщо «Олександрія» в цьому році знову виступить в ЛЄ, то все буде набагато вдаліше. Ось побачите!- Як би ви описали футбольну філософію Шарана?

- В першу чергу, йому важливі самовіддача і палаючі очі у хлопців. У нас немає в команді якихось зірок, супертехнарів. Робоча команда! Безсумнівно, Олександрія знаходиться на такому високому місці тільки завдяки Шарану. Кращого спеціаліста, ніж Шаран, Олександрії годі й шукати.

- Шаран згадує свої ігрові роки?

- Майже ніколи! Пригадати, щоб на якомусь з теоретичних занять він почав розповідати, як грав, я не можу. Я бачив на своєму віку вже багато фахівців і можу з усією відповідальністю заявити, що Шаран кращий серед них.

- Що для вас означає бути автором найшвидшого м'яча в історії вищого дивізіону чемпіонату України?
- Приємний момент, не більше. Забив тай забив.  До того ж ми втратили перемогу над Ворсклою, ведучи в рахунку 2: 0. Після гри я був засмучений, а не щасливий.


Нагадаємо, в складі "Олександрії" Роман Яремчук забив найшвидший гол в історії чемпіонатів України

 

Джерело: інтерв`ю Р. Яремчука прес-службі ФК "Динамо" Київ

 

Комментарии

Комментариев еще нет

Для комментирования нужно войти на сайт