В Олександрії з’явилося сучасне обладнання для лікування хребта

05.01.2017 13:52 Олександрійська міська рада 53

У новому році у фізіотерапевтичне відділення Міської лікарні №1 за кошти міського бюджету придбано механічно-терапевтичну установку для витягування та вібраційно-теплового і роликового масажу хребта.

Основна властивість апарату – це безопераційне лікування гриж міжхребцевих дисків. Також він призначений для лікування остеохондрозу, сколіозу, протрузій хребцевих дисків, для розвантаження хребта та усунення підвивихів у міжхребцевих суглобах. Установка може використовуватися для реабілітації після інсульту, лікування і профілактики інших неврологічних захворювань.

За допомогою цього обладнання проводиться як комплексний багаторівневий масаж хребта, так і витягування окремих проблемних частин: шийного, грудного, поперекового відділів хребта та суглобів верхніх і нижніх кінцівок.

Установка працює із сучасним програмним забезпеченням, яке дає змогу застосовувати режим лікування в залежності від особливостей кожного пацієнта. Процедура проводиться за призначенням та рекомендаціями лікаря.

Відповідних апаратів для лікування хребта, що відтепер функціонує в Олександрії, налічується лише декілька в Україні. У бюджетних установах він є у м.Києві, санаторіях м. Хмельника, а також у кількох приватних клініках нашої країни.

Комментарии

Комментариев еще нет

Для комментирования нужно войти на сайт