Ще одну олександрійську родину взято під соціальний супровід міської влади

05.01.2017 16:18 Олександрійська міська рада 220

В Олександрії проживає багато сімей, які потребують особливої уваги влади. Деякі з них отримують допомогу, а окремі, маючи проблеми, не звертаються за підтримкою, тому влада не завжди знає про потреби цих родин. Однією із них виявилася сім’я 11-річного Володі Одєгова, дитини з обмеженими фізичними можливостями, якому напередодні Новорічних свят міський голова С.Цапюк вручив телевізор від Діда Мороза.

Хлопчик проживає разом з бабусею, яка і займається його вихованням. Вони мешкають у маленькому будинку з пічним опаленням і не мають можливості придбати дрова. Тому міський голова доручив управлінню житлово-комунального господарства терміново забезпечити сім’ю твердим паливом.

5 січня КП «Благоустрій» завезло більше 2-х кубічних метрів дров для родини.

С.Цапюк і надалі приділятиме увагу цій сім’ї та підтримуватиме її у вирішенні різних побутових проблем, як і інші олександрійські родини, що потребують турботи влади.

Допомогти Володі та його бабусі також можуть і жителі міста, яким небайдужа їхня доля. Дізнатися про потреби цієї родини можна зателефонувавши до відділу по роботі зі зверненнями громадян міської ради за номером: 7-24-96.

Комментарии

Комментариев еще нет

Для комментирования нужно войти на сайт