Житлово-комунальне господарство і соціальна сфера Олександрії готові до роботи у складних погодних умовах

06.01.2017 08:49 Олександрійська міська рада 12

5 січня міський голова С.Цапюк провів чергову апаратну нараду за участю своїх заступників, голів сільської і селищних рад, керівників комунальних підприємств та установ, начальників управлінь і відділів міської ради.

На початку С.Цапюк зазначив, що, за прогнозами синоптиків, найближчими днями передбачається різке зниження температури. Тому, в першу чергу, була заслухана інформація відповідальних осіб щодо готовності соціальної сфери і житлово-комунального господарства до роботи у відповідних погодних умовах. Також щодо роботи у непогоду доповіли сільський та селищні голови.

За інформацією директора КП «Благоустрій», підприємство має необхідну кількість техніки для прибирання снігу; посипкової протиожеледної суміші та запасів паливно-мастильних матеріалів. Комунальники працюють вахтовим методом у цілодобовому режимі.

З метою недопущення перемерзання внутрішньобудинкових мереж водо- і теплопостачання КП «Житлогосп» доручено перевірити герметичність вентиляційних продухів у підвалах та вікон на горищах багатоповерхівок.

Керівники закладів освіти і медицини, що опалюються котельнями на альтернативних видах палива, повинні взяти на контроль безперебійність теплозабезпечення.

Начальнику управління з питань надзвичайних ситуацій міської ради потрібно скоординувати дії в екстремальних випадках з керівниками підприємств, установ та організацій усіх форм власності.

Також на нараді присутні обговорили питання, що стосуються вчасного оформлення житлових субсидій, укладання договорів на вивезення сміття жителями приватного сектору, утримання ліфтового господарства тощо.

С.Цапюк зазначив, що передача органам міської влади повноважень держави, не підкріплених фінансовим ресурсом, а також підвищення мінімальної заробітної плати тягнуть за собою дефіцит коштів, який на рік може становити для міста від 40 до 60 млн грн. Це, у тому числі, пов’язано з прийняттям Бюджетного кодексу, що працює не на користь підприємців. В Олександрії щодня закриває свою діяльність близько 50 СПД. Тож ситуація з виконанням доходної частини і виконанням покладених на органи місцевого самоврядування зобов’язань дуже складна, тому перед керівниками стоїть завдання працювати в рамках асигнувань, забезпечених державою.

У зв’язку з очікуваним погіршенням погодних умов можливе виникнення аварійних ситуацій. Для їх вирішення жителі міста можуть звертатися до аварійних диспетчерських служб за наступними номерами телефонів: КП «Теплокомуненерго» 4-02-11, 9-01-59, (067) 520-39-27; ОВКГ ОКВП «Дніпро-Кіровоград» 7-23-65, 7-01-64, (050) 457-55-95, (050) 457-55-93; КП «СвітлоЦентр» (095) 909-45-95.

Для звернення до КП «Житлогосп» у разі виникнення проблем з внутрішньобудинковими мережами водопостачання, водовідведення та системами теплопостачання, жителі можуть звертатися за телефонами: 7-07-01, (050) 593-60-82 та (096) 937-66-07. Для виклику електрика або усунення неполадок у зливних каналізаціях можна телефонувати за номерами: 6-08-08 або 3-55-82. Номер диспетчерської служби у мікрорайоні Перемога: 6-85-61.

Комментарии

Комментариев еще нет

Для комментирования нужно войти на сайт