Андрій Цуріков - про відпустку і майбутні збори

08.01.2017 13:47 ФК «Олександрія» 25

Захисник "Олександрії" Андрій Цуріков, контракт якого належить київському "Динамо" розповів про своє перебування в Олександрії, зимовий відпочинок і новорічних святах:

- На початку відпустки я встиг злітати на тиждень з друзями в Таїланд - відпочили, позасмагали, відволікся від усього. Новий рік зустрів також з товаришами в Рівному, а вже під час різдвяних свят буду вдома в Запоріжжі разом з батьками і родичами.

- Що цікавого бачили в Таїланді?

- Найбільше сподобалася екскурсія на безлюдний острів, де живуть одні мавпи, та й взагалі вразив красивий океан, пісок, місцеві морепродукти і хороша погода.

- Чи вдалося відпочити морально? Відволіклися від футболу?

- Так звичайно. Якийсь період я ні про що не думав, на тиждень відклав телефон, в інтернет майже не заходив, новини читав дуже рідко, відпочив від футболу - це було корисно під час зимової перерви. Але вже відчуваю, що дуже скучив за футболом - уже дивлюся і матчі, і відеонарізки, і ролики, і сам займаюся індивідуально. Так що скучив серйозно - навіть хочеться, щоб збори скоріше почалися.

 

- А коли команда збирається?

- 11-го січня, а 15-го вже повинні летіти на збір. Хочеться вже максимально наблизити цей момент.

- Варіантів поїхати на збір з "Динамо" не було?

- У мене ще півроку оренди в "Олександрії". Добре, що під час цієї відпустки я не думав ні про які переходи, адже до цього у мене взимку і влітку постійно були періоди невизначеності, очікування, я не знав, в якому клубі продовжу грати, був в "Говерлі" і грецькому "Левадіакосу" . А зараз все більш-менш стабільно - я знаю, що ще на півсезону залишаюся в "Олександрії", і можу відпочивати зі спокійною душею, а потім з новими силами приступати до роботи.

- Які враження у вас залишилися від першого півріччя в "Олександрії"?

- У нас дуже хороший, дружний колектив. У команди в цьому сезоні був перший досвід виступів в Лізі Європи. На жаль, не дуже тривалий, але в наступному році ми прагнемо, як мінімум, повторити його і постараємося зіграти в цьому турнірі довше. Сподіваюся, мені вдалося стати своїм в "Олександрії".

- Зараз команда йде на четвертому місці в турнірній таблиці - це максимум, на який здатний колектив Володимира Шарана?

- Основне наше завдання - залишитися в першій шістці і боротися за місце, яке дозволить нам грати в єврокубках. Природно, планку знижувати ніхто не буде: хотілося б, як мінімум, залишитися на нинішньому місці, а як максимум, спробуємо замахнутися на третє.

 

- Судячи з усього, з головним тренером Володимиром Шараном у вас встановилися хороші відносини? Наставники вам довіряють?

- Сподіваюся, тренери задоволені тим, як я виконую свою роботу і справляюся зі своїми функціями, раз я граю, раз вони випускають мене в стартовому складі. Звичайно, не завжди все виходить, але я намагаюся по максимуму виконувати все, що від мене потрібно.

- Які плани на літо? Чи плануєте повернутися в "Динамо"?

- Не хотілося б забігати наперед, адже невідомо, як повернеться моя доля і кар'єра. Природно, хотілося б повернутися в "Динамо", але зараз всі мої думки пов'язані тільки з "Олександрією" - нам важливо досягти поставленої мети, виконати те, про що домовлялися, а про все інше буду думати пізніше.

 

Джерело: Офіційний сайт "Динамо" (Київ)

Комментарии

Комментариев еще нет

Для комментирования нужно войти на сайт