Комунальники Олександрії продовжують ліквідовувати наслідки негоди

10.01.2017 10:46 Олександрійська міська рада 35

10 січня міський голова С.Цапюк провів чергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Головна увага була приділена заходам з ліквідації наслідків негоди, спричиненою значними опадами у вигляді снігу.

Як доповіли керівники комунальних служб та інших підрозділів, 6 грудня з перших годин снігопаду уся необхідна техніка була залучена до розчищення території міста і селищ.

Насамперед від снігових заметів було звільнено автошляхи за маршрутами громадського автобусного транспорту. Також очищено другорядні дороги, тротуари, прибудинкові території та ділянки біля закладів соціальної сфери.

Комунальники працюють у цілодобовому режимі згідно із затвердженими графіками. До роботи з прибирання територій також залучена спецтехніка приватних підприємств та підприємців.

Міський голова дав доручення управлінню житлово-комунального господарства особливу увагу приділити розчищенню приватного сектору, вулиць Садової, 6-го Грудня, перехресть доріг, ділянок біля закладів торгівлі тощо. У разі потреби на виконання робіт з міського матеріального запасу буде додатково виділено необхідну кількість паливно-мастильних матеріалів. Також С.Цапюк наголосив на забезпеченні безперешкодного проїзду спецмашин для вивезення сміття з контейнерних майданчиків біля багатоповерхівок.

В цілому міський голова позитивно оцінив роботу усіх задіяних служб, але наголосив на більш тісній співпраці та скоординованості дій між підрозділами і контролі за виконанням працівниками поставлених завдань.

Комментарии

Комментариев еще нет

Для комментирования нужно войти на сайт