Міський голова С. Цапюк оглянув сучасну установку для лікування хребта

10.01.2017 12:20 Олександрійська міська рада 72

10 січня міський голова С. Цапюк побував у фізіотерапевтичному відділенні Міської лікарні №1, де оглянув механічно-терапевтичну установку для витягування та вібраційно-теплового і роликового масажу хребта. Обладнання придбане за кошти міського бюджету та почало функціонувати у відділенні з нового року.

Відповідний апарат призначений для безопераційного лікування гриж міжхребцевих дисків, остеохондрозу, сколіозу, протрузій хребцевих дисків, для розвантаження хребта та усунення підвивихів у міжхребцевих суглобах. Установка може використовуватися для реабілітації після інсульту, лікування і профілактики інших неврологічних захворювань.

За допомогою цього обладнання здійснюється комплексний багаторівневий масаж хребта та витягування окремих проблемних частин: шийного, грудного, поперекового відділів хребта та суглобів верхніх і нижніх кінцівок.

С. Цапюк ознайомився із роботою установки, поспілкувався з медичними працівниками відділення та зазначив, що оновлення матеріально-технічної бази медичних закладів і придбання сучасного обладнання є одним із пріоритетних завдань міської влади, аби олександрійці мали можливість отримувати широкий спектр послуг та якісне лікування.

Комментарии

Комментариев еще нет

Для комментирования нужно войти на сайт