Безробітних осіб з Кіровоградщини запрошують безкоштовно освоїти актуальні професії

10.01.2017 16:18 Олександрійські новини 150

У січні поточного року обласний центр зайнятості має можливість навчити на базі Одеського центру професійно-технічної освіти безробітних громадян професіям, що є затребуваними на регіональному ринку праці. Про це повідомляє відділ організації профнавчання Кіровоградського обласного центру зайнятості.

Люди, які зацікавлені у здобуті нової професії, зможуть пройти підготовку за наступними спеціальностями: штукатур (з 19.01, термін навчання 3,5 міс.), покоївка (з 20.01, термін навчання 2,5 міс.), офіціант (з 25.01, термін навчання 5,5 міс.), кухар (з 27.01, термін навчання 5,5 міс.), електрогазозварник та продавець непродовольчих товарів ( з 29.01, термін навчання 5,5 міс.).

Для безробітних громадян, які зареєстровані в службі зайнятості, професійне навчання здійснюється за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

Більш детальну інформацію та безпосередньо про можливість пройти відповідне навчання можна дізнатися в Олександрійському міськрайонному центрі зайнятості.

Здобуття актуальної для ринку праці професії може підвищити шанси громадянина на працевлаштування за фахом.

Комментарии

Комментариев еще нет

Для комментирования нужно войти на сайт