Олександрія укладе меморандум з ізраїльським містом, де діє найбільша в світі алмазна біржа

11.01.2017 09:40 Олександрійські новини 27

Проект Меморандуму порозуміння між владою ізраїльського міста Рамат-Ган та владою м. Олександрії пропонують затвердити міським депутатам. Відповідний проект рішення оприлюднила міська рада на офіційному сайті.

Як зазначено у проекті документу, місто Рамат-Ган надаватиме рекомендації місту Олександрії щодо реалізації своєї нової Стратегії. Це включатиме організацію семінарів між представниками обох установ, в тому чи іншому місті, де представники Рамат-Гану покажуть, як вони розвивають свої проекти і послуги та їх управлінські практики.

Також у тексті меморандуму зазначено, що міста сприятимуть співробітництву між приватними компаніями обох міст з метою створення синергії та економічного зростання.

Міста будуть обмінюватися інформацією, яка може бути цікава для них щодо досягнення Цілей Сталого Розвитку, а також реалізації Розумних та Стійких Стратегій.

Разом з тим, текст Меморандуму не містить жодних конкретних зобов’язань, а одна з частин Меморандуму прямо зазначає, що документ не передбачає зобов'язання надавати будь-які економічні джерела для фінансування різних видів діяльності. Тобто ніяких наслідків в укладенні угод чи кредитування, створенні спільних підприємств чи розширенні діючих комерційних і комунальних підприємств цей Меморандум не матиме.

Не виключено, що для реалізації цілей Меморандуму, де передбачені семінари в Ізраїлі, потрібні будуть кошти бюджету м. Олександрії на закордонні поїздки місцевих чиновників.

Наразі місто Рамат-Ган є одним із центрів економічної діяльності Ізраїлю, оскільки саме в цьому місті постійно діє одна з найбільших у світі алмазних бірж та збудовано чимало хмарочосів. Тут працює університет, сафарі-парк та медичний центр. Населення цього міста складає більше 130 тисяч.

Раніше повідомлялося, що мер Олександрії планує відвідати Ізраїль, щоб вивчитись, як контролювати дітей.

Комментарии

Комментариев еще нет

Для комментирования нужно войти на сайт