Олександрія укладе меморандум з ізраїльським містом, де діє найбільша в світі алмазна біржа

11.01.2017 09:40 Олександрійські новини 24

Проект Меморандуму порозуміння між владою ізраїльського міста Рамат-Ган та владою м. Олександрії пропонують затвердити міським депутатам. Відповідний проект рішення оприлюднила міська рада на офіційному сайті.

Як зазначено у проекті документу, місто Рамат-Ган надаватиме рекомендації місту Олександрії щодо реалізації своєї нової Стратегії. Це включатиме організацію семінарів між представниками обох установ, в тому чи іншому місті, де представники Рамат-Гану покажуть, як вони розвивають свої проекти і послуги та їх управлінські практики.

Також у тексті меморандуму зазначено, що міста сприятимуть співробітництву між приватними компаніями обох міст з метою створення синергії та економічного зростання.

Міста будуть обмінюватися інформацією, яка може бути цікава для них щодо досягнення Цілей Сталого Розвитку, а також реалізації Розумних та Стійких Стратегій.

Разом з тим, текст Меморандуму не містить жодних конкретних зобов’язань, а одна з частин Меморандуму прямо зазначає, що документ не передбачає зобов'язання надавати будь-які економічні джерела для фінансування різних видів діяльності. Тобто ніяких наслідків в укладенні угод чи кредитування, створенні спільних підприємств чи розширенні діючих комерційних і комунальних підприємств цей Меморандум не матиме.

Не виключено, що для реалізації цілей Меморандуму, де передбачені семінари в Ізраїлі, потрібні будуть кошти бюджету м. Олександрії на закордонні поїздки місцевих чиновників.

Наразі місто Рамат-Ган є одним із центрів економічної діяльності Ізраїлю, оскільки саме в цьому місті постійно діє одна з найбільших у світі алмазних бірж та збудовано чимало хмарочосів. Тут працює університет, сафарі-парк та медичний центр. Населення цього міста складає більше 130 тисяч.

Раніше повідомлялося, що мер Олександрії планує відвідати Ізраїль, щоб вивчитись, як контролювати дітей.