Ні пройти, ні проїхати: в Олександрії подекуди дороги та тротуари все ще у незадовільному стані

11.01.2017 12:35 Олександрійські новини 94

Якщо в центральній частині міста Олександрії дороги розчищені, то чим далі від центру, тим складніше рухатись як водіям, так і пішоходам. Про це повідомляють журналісти "Олександрійських новин", оглянувши різні ділянки міста.

Центральна площа міста та проспект Соборний достатньо розчищені, проте на тротуарах досі залишаються вузькі ділянки, де під час масового руху людей на роботу сьогодні вранці було дуже складно пройти.

Чим далі від центрального проспекту, тим більше можна спостерігати випадки, коли люди вимушені йти по проїжджій частині через те, що тротуари не розчищенні. У такому випадку створюється небезпека виникнення аварійної ситуації.

Подекуди, зокрема на окремих ділянках по вулиці 6-го Грудня, тротуари взагалі не розчищалися працівниками комунальних служб. Видно тільки вузькі стежки, які витоптані перехожими.

 

Міська влада заявила сьогодні на своєму сайті про те, що усі автобуси вийшли на маршрути, а розчищення доріг по маршруту курсування громадського транспорту є пріоритетним. Однак на Перемозькому мікрорайоні, особливо на перехрестях, ускладнено рух через недостатню розчищеність доріг. Талий сніг утворює на дорозі рихлий покрив, який перешкоджає вільному проїзду громадського транспорту.


Нагадаємо, учора рятувальники двічі витягували зі снігу автобуси з маршруту №5.

Комментарии

Комментариев еще нет

Для комментирования нужно войти на сайт