В Олександрії не вистачить коштів для підняття зарплат педагогам

11.01.2017 13:48 Олександрійські новини 63

На апаратній нараді в облдержадміністрації Сергій Шеремет, директор департаменту фінансів, повідомив про те, що наявних фінансових ресурсів достатньо, щоб забезпечити гідну оплату праці працівникам освітньої сфери. Про це йдеться на сайті Кіровоградської ОДА.

Зазначено, що бюджетні надходження майже усіх територій області мають достатній ресурс, аби забезпечити підняття рівня зарплат педагогів вже з січня цього року. При цьому зауважили, що є дві території в області, які такого ресурсу не мають: це місто Олександрія та Знам'янський район.

Якщо у випадку зі Знам'янським районом С.Шеремет рекомендував відпрацювати можливість надання районному бюджету субвенції із бюджетів сільських рад території, то Олександрійській міській раді було рекомендовано активізувати роботу над дохідною частиною бюджету, тобто подбати про більш ефективне використання бюджетних коштів міста.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в Олександрії педагоги трьох олександрійських вузів будуть отримувати вищу зарплату вже з цього місяця.

Комментарии

Комментариев еще нет

Для комментирования нужно войти на сайт