Депутат міської ради пропонує збільшити зарплати освітянам Олександрії з січня

11.01.2017 16:53 Олександрійські новини 26

Голова депутатської фракції «Солідарність», заступник голови Кіровоградської обласної держадміністрації Андрій Коломійцев зареєстрував сьогодні, 11 січня, в Олександрійській міській раді проект рішення щодо підвищення тарифних розрядів працівникам освіти міста. Про це «Олександрійським новинам» підтвердив автор проекту А. Коломійцев.

Відповідний проект передбачає соціальний захист тих працівників освіти Олександрії, які не потрапляють під категорії освітян, що отримають гарантовані державою підвищення заробітних плат. Мова йде про працівників дитячих садочків та педагогічні колективи позашкільної освіти міста.

На думку А. Коломійцева, мова йде про кошти у мільйонних розмірах, проте знайти їх у видатках міського бюджету можливо.

«Це цілком реальна пропозиція, бо можна переглянути капітальні видатки, є вільний лишок бюджету, що складає близько 3 мільйонів. Зрештою це тема для обговорення, бо таке підвищення можна зробити і з лютого, і з квітня, але віднайти кошти можна», - повідомив депутат міськради.

Педагоги, що працюють у міських школах матимуть змогу отримувати підвищену зарплатню, оскільки мають державні гарантії у вигляді освітньої субвенції, де таке зростання заробітної плати вже передбачено. Відповідно є сподівання що депутати обласної ради підтримають озвучену раніше ініціативу голови Кіровоградської ОДА Сергія Кузьменка щодо підняття зарплат педагогам, які фінансуються з обласного бюджету. Є відповідне бачення щодо зростання зарплат і в Олександрійському та інших районах області.

Конкретна цифра додаткових видатків сьогодні остаточно міськими фінансистами не обрахована, але вона може сягнути 4 мільйонів. «Це підйомна для міського бюджету цифра, важливо знайти консенсус у депутатському корпусі та ухвалити відповідне рішення», - зазначив у коментарі автор проекту.

Нагадаємо, в області планувалося підвищення зарплат для педагогічних працівників вже з 1 січня, проте за оцінкою департаменту фінансів облдержадміністрації, в Олександрії немає відповідних коштів для такого нововведення.

Комментарии

Комментариев еще нет

Для комментирования нужно войти на сайт