В Олександрії послухались міністерство ЖКГ і заборонили автономне опалення

20.04.2017 12:44 Олександрійські новини 264

В Олександрії діятиме повна заборона на відключення від систем централізованого теплопостачання квартир та нежитлових приміщень багатоквартирних будинків. Відповідне рішення ухвалив виконавчий комітет сьогодні, 20 квітня.

«Нам надо принять это решение. Мы будем его выполнять, это решение, не будем выполнять, но, как говорится, мы должны его принять» - сказав міський голова С.Цапюк, коментуючи проект рішення перед його ухваленням. При цьому він посилався на якісь домовленості із кредитуючою стороною, що здійснює фінансування міста для впровадження енргоощадних технологій у комунальній енергетиці.

Активним захисником цього рішення були представники комунального підприємства «Теплокомуненерго» та деякі члени виконавчого комітету. Під час ухвалення рішення серед членів виконкому були запитання та виникла дискусія, тому для отримання необхідної кількості голосів, міському голові довелось підбадьорювати членів виконкому і виголошувати: «Так, голосуем, это надо!»

Напередодні, 19 квітня, Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України оприлюднило текст Роз’яснення Мінрегіону з питання відключення від мереж централізованого опалення та гарячого водопостачання житлових будинків.

У тексті роз’яснення говориться, що прийняття рішень про «надання дозволів на відключення від мереж централізованого теплопостачання окремих квартир (після 09.12.2007), а також на відключення будинків без урахування оптимізованої схеми теплопостачання є порушенням вимог чинної нормативно-правової бази».

Комментарии

Комментариев еще нет

Для комментирования нужно войти на сайт