У місті відбудуться заходи до 31-ї річниці аварії на Чорнобильській атомній електростанції

21.04.2017 09:24 Олександрійська міська рада 55

26 квітня в Україні виповнюється 31-ша річниця аварії на Чорнобильській атомній електростанції. З цієї нагоди в Олександрії відбудеться ряд заходів.

У бібліотеках проводяться тематичні години пам’яті, історичні спогади.

Міський музейний центр Худякової А.Ф. із 20 по 26 квітня запрошує на виставку-календар «У полум’ї Чорнобильського болю»; з 25 по 29 квітня до уваги відвідувачів буде представлено викладку книг «Чорнобильські дзвони»; 26 квітня – урок пам’яті «Чорнобиля дзвони над світом пливуть».

Загальноміський мітинг-реквієм та покладання квітів відбудуться 26 квітня о 10:00 годині біля пам’ятного знаку на центральній площі.

Після цього об 11:00 годині у дитячій музичні школі пройде тематичний концерт та нагородження ліквідаторів аварії на ЧАЕС.

Наразі на Європейській площі тривають роботи по встановленню пам’ятника ліквідаторам аварії на ЧАЕС «Дякуємо за життя»,  які планується завершити  до кінця квітня. Враховуючи звернення чорнобильців, на сесії міської ради буде розглянуто питання щодо перейменування вулиці Перспективної (50 років Жовтня) на Героїв Чорнобиля.

Комментарии

Комментариев еще нет

Для комментирования нужно войти на сайт