Олександрійські торгівці технікою мають застосовувати касові апарати

21.04.2017 09:23 Олександрійські новини 157

З 7 травня вступить у дію постанова Кабінету міністрів України, яка зобов'язує усіх підприємців, які займаються реалізацією складної побутової техніки, застосовувати для реєстрації продажів касові апарати (реєстратори розрахункових операцій). Про це повідомляє Олександрійська ОДПІ.

7 квітня 2017 року в газеті «Урядовий кур’єр» №66 опубліковано постанову Кабінету міністрів України від 16.03.2017 №231, якою затверджений перелік груп технічно складних побутових товарів, які підлягають гарантійному ремонту (обслуговуванню) або гарантійній заміні, в цілях застосування реєстраторів розрахункових операцій (далі – РРО). Постанова №231 набирає чинності через 30 днів з дня її опублікування.

Перелік містить 8 груп, 53 підгрупи, більше 300 товарних позицій:

1.           Група 73 «Вироби з чорних металів».

2.           Група 84 «Реактори ядерні, котли, машини, обладнання і механічні пристрої; їх частини».

3.           Група 85 «Електричні машини, обладнання та їх частини; апаратура для запису або відтворення звуку, телевізійна апаратура для запису та відтворення зображення і звуку, їх частини та приладдя».

4.           Група 87 «Засоби наземного транспорту, крім залізничного або трамвайного рухомого складу, їх частини та обладнання».

5.           Група 90 «Прилади та апарати оптичні, фотографічні, кінематографічні, контрольні, вимірювальні, прецизійні; медичні або хірургічні; їх частини та приладдя».

6.           Група 91 «Годинники всіх видів та їх частини».

7.           Група 92 «Музичні інструменти; їх частини та приладдя».

8.           Група 95 «Іграшки, ігри та спортивний інвентар; їх частини та приладдя».

Таким чином, з 7 травня цього року, усі підприємці, незалежно від системи оподаткування (єдиний податок та загальна система оподаткування) та незалежно від обсягу доходу зобов‘язані застосовувати касові апарати.

Комментарии

Комментариев еще нет

Для комментирования нужно войти на сайт