В Олександрії близько 100 чоловік шукали роботу на ярмарку вакансій

21.04.2017 09:53 Олександрійські новини 26

Приблизно кожен десятий відвідувач ярмарку вакансій в центрі зайнятості в Олександрії отримав запрошення на співбесіду для подальшого розгляду перспективи працевлаштування на місцевих підприємствах. Про це повідомляє провідний фахівець з питань зайнятості відділу взаємодії з роботодавцями Олександрійського МРЦЗ О. Дмитрієнко.

У середу, 19 квітня, на базі Олександрійського міськрайнного центру зайнятості пройшов щомісячний багатогалузевий ярмарок вакансій. На ньому присутнім представили вакансії продавців, касирів, слюсарів із складання металевих конструкцій, електрогазозварників, токарів, фрезерувальників, інженерів-конструкторів, інженерів-технологів, економістів, начальника дільниці, водіїв, дорожніх робітників та ін. Близько 10 зі 100 присутніх отримали запрошення на співбесіду від ТОВ "Науково-виробниче об'єднання "Олександрійські крани обладнання системи", Філії "Олександрійська дорожньо-експлуатаційна дільниця"; ДП "Кіровоградський облавтодор"; (ДЕД), Олександрійське міжрайонне Управління водного господарства, ПП «Колега».

Окрім вакансій, присутнім презентували різні послуги служби зайнятості.

На заході також були присутні представники військкомату та Окремого загону спецпризначення Національної гвардії України, які розповідали зацікавленим особам про перспективи військової служби за контрактом. Окрім цього близько 15 осіб отримали відповіді на свої запитання та юридичні консультації від фахівців Олександрійського місцевого центру надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Фото - ОЦЗ


Комментарии

Комментариев еще нет

Для комментирования нужно войти на сайт