Влада м. Олександрії надасть допомогу сел. Олександрійському у вирішенні нагальних проблем

16.05.2017 09:26 Олександрійська міська рада 70

15 травня керівництво міської влади зустрілося з депутатським корпусом і виконавчим комітетом Олександрійської (Димитровської) селищної ради, аби розглянути та винайти шляхи вирішення нагальних проблем селища.

Проаналізовано доходну і видаткову частини селищного бюджету, спроможність селищної громади до самостійного господарювання.

Більшість питань стосувалися утримання і ремонту житлового фонду, закладів соціальної сфери, оновлення асфальтного покриття доріг тощо.

У 2017 році кошторис Олександрійського становить 1 млн 113 тис.грн. До кінця року планується перевиконання бюджету до 200 тис.грн.

Перший заступник міського голови Л.Давиденко зазначила, що міська влада приділяє належну увагу селищу та щороку спрямовує значні кошти для його підтримки.

У 2016 році з міського бюджету Олександрійському загалом було виділено 1млн 692 тис. грн на утримання Будинку культури, ремонт закладів соціальної сфери, оновлення вуличного освітлення, поточний ремонт доріг, придбання звукової апаратури, капітальний ремонт покрівлі житлового будинку та ремонт фасаду будинку культури.

За 4 місяці поточного року міська влада уже виділила селищній раді 860 тис.грн на ремонт та утримання Будинку культури, 65 тис.грн на спортивне обладнання, 76 тис.грн на встановлення вікон у школі №12.

Під час зустрічі обговорено й інші питання, які стосуються об’єднання територіальних громад, забезпечення правопорядку на селищі, спилювання аварійних дерев, оновлення покриття тротуарів та інші.

Одним із найважливіших для селища проблем є капітальний ремонт і теплопостачання Будинку культури, у якому працює 14 різних гуртків. У будинку культури діє електроопалення, але теплом забезпечена лише частина приміщення.

Міський голова С.Цапюк запропонував селищній раді надати конкретні пропозиції щодо реконструкції системи опалення, капітального ремонту покрівель та доріг, де це вкрай необхідно, аби при коригуванні бюджету Олександрії передбачити додаткові кошти на вирішення нагальних проблем селища.

Комментарии

Elena Rudenko

Скажите пожалуйста когда будет отремонтирован спорт зал в школе √ 12 на пос. Александрийском

Для комментирования нужно войти на сайт