На Кіровоградщині розповіли про вартість біометричних паспортів та попит на них

18.05.2017 11:02 Олександрійські новини 168

З 11  по 17  травня 1 120 осіб подали запити на отримання біометричних паспортів на Кіровоградщині. Про це повідомляє сайт "Весь Кіровоград" з посиланням на Управління Державної міграційної служби у Кіровоградській області.

"З 11-го травня було прийнято 1 тис 120 осіб. Зараз ми видаємо тільки біометричні паспорти. Строк виготовлення документа або його заміни, наприклад, через зміну прізвища – 20 робочих днів, або 7 робочих днів. У першому випадку адміністративний збір становить 557 грн. 32 коп., в іншому випадку – 810 грн. 32 коп.", – повідомляють у прес-службі.

При цьому зазначається, що на Кіровоградщині прийом заявок на біометричні паспорти для виїзду за кордон діє постійно, проте зазначити, наскільки збільшився попит на оформлення таких документів поки що складно, адже пройшло мало часу.

«Якщо взяти статистику за останні місяці, то в березні, наприклад, бажаючих отримати біометричний паспорт було більше, але люди є постійно, день на день не приходиться. Можливо, можна буде говорити про якісь тенденції трохи пізніше», – зауважили в управлінні.

Нагадаємо, 11 червня ЄС має остаточно надати громадянам України можливість подорожувати Європою без віз. Також можна дізнатися більше інформації про "безвіз" на спеціальному сайті.

Фото умовне

Комментарии

Комментариев еще нет

Для комментирования нужно войти на сайт