В Олександрії студентам розповіли, як самим шукати роботу та писати резюме

19.05.2017 10:14 Олександрійські новини 27

В Олександрії студентам випускних курсів розповідали про те, як самостійно шукати роботу та писати вдале резюме як частину самопрезентації для вдалого працевлаштування. Про це повідомляє провідний фахівець з питань зайнятості відділу взаємодії з роботодавцями Олександрійського МРЦЗ О. Дмитрієнко.

Олександрійський міськрайонний центр зайнятості провів багатогалузевий ярмарок вакансій та послуг служби зайнятості, на якому були присутні безробітні, студенти 4-го курсу ДВНЗ «Олександрійський політехнічний коледж» та Олександрійського технікуму Білоцерківського Національного аграрного університету, а також усі зацікавлені жителі міста та району. Всього у заході, який пройшов на центральному проспекті, прийняли участь 150 шукачів роботи.

Присутнім пропонували на розгляд наступні вакансії: продавець, касир, слюсар із складання металевих конструкцій, електрогазозварник, токар, фрезерувальник, інженерів-конструктор, інженерів-технолог, економіст, начальник дільниці, фрезерувальник, терміст, художній керівник, завідувач будинку культури та ін.

"Під час заходу роботодавцями проводились індивідуальні співбесіди з шукачами роботи, за результатами яких 20 осіб були запрошені представниками підприємств відвідати підприємства для ознайомлення з роботою безпосередньо на робочому місці та остаточно визначитися щодо працевлаштування", - розповів О. Дмитрієнко.

Окрім цього, присутнім розповідали про службу за контрактом та надавали безкоштовну юридичну консультацію.

Фото - Олександрійський МРЦЗ

Комментарии

Комментариев еще нет

Для комментирования нужно войти на сайт