Міський голова С.Цапюк та депутати ознайомилися з діяльністю ТОВ «Валкос груп»

19.05.2017 15:30 Олександрійська міська рада 46

З 2014 року у місті функціонує нове виробництво ТОВ «Валкос Груп» на території колишнього рудоремонтного заводу. Воно займається металообробкою великогабаритних деталей для екскаваторів, редукторів, гірничого обладнання тощо.

Сьогодні підприємство налагоджує виробництво та шукає нові ринки збуту продукції. Але відновлюючи і реконструюючи цехи та обладнання, поки що воно працює збитково. Тому директор підприємства О.Куткін звернувся до міської влади з проханням зменшити ставку по сплаті за оренду землі.

Аби впевнитися у реальності цієї ситуації, 19 травня міський голова С.Цапюк разом зі своїм радником, депутатом міської ради В.Дожджаником, членами постійної депутатської комісії з питань приватизації майна, житла, землі та регулювання земельних відносин С.Ракутою, Є.Алімовим і Д.Колісником побували на даному підприємстві та ознайомилися з його господарською діяльністю.

У супроводі керівника заводу вони оглянули виробничі цехи. На сьогодні з 11 цехів відновлено діяльність двох: механічного і ливарного, а також роботу 60 станків.

На підприємстві працює 47 чоловік, але набір спеціалістів продовжується. Як зазначив директор, є проблема з пошуком слюсарів-ремонтників насосного обладнання.

Є навчальний цех, роботу якого планується відновити.

За його словами, протягом 10 років передбачається створення 600 робочих місць.

Оглянувши завод та поспілкувавшись з директором, депутати зазначили, що підприємству необхідно надати податкову пільгу, аби підтримати виробництво. Тож на розгляд сесії міської ради буде внесено питання щодо зменшення орендної ставки для ТОВ «Валкос груп».

О.Куткін подякував міському голові С.Цапюку і депутатам за те, що влада йде назустріч підприємству та підтримує розвиток виробництва в Олександрії.

Комментарии

Комментариев еще нет

Для комментирования нужно войти на сайт