В Олександрії відкрито пам’ятну стелу Захисникам України

29.05.2017 15:03 Олександрійська міська рада 114

Сьогодні, 29 травня, в день третьої річниці загибелі в зоні АТО двох олександрійських військовослужбовців С.Бульдовича та С.Кравченко, на території військової частини 2269 урочисто відкрили пам’ятну стелу Захисникам України. Пам’ятний знак присвячений вертолітникам-олександрійцям, які загинули під час виконання бойових завдань в Чорнобилі, в зоні проведення АТО та під час несення служби.

На плацу зібралася велика кількість гостей, представників ЗМІ, військові, рідні загиблих, ветерани та просто небайдужі мешканці міста, які прийшли вшанувати пам’ять льотчиків, що не повернулися з бойових та службових вильотів. До присутніх звернулися голова Кіровоградської ОДА С.Кузьменко, міський голова С.Цапюк, заступник командира частини Ю.Криндач, начальник управління – начальник авіації головного управління НГУ генерал-майор В.Сліпченко, єпископ Олександрійський та Світловодський Боголєп. В своїй промові міський голова С.Цапюк підкреслив, що пам’ять про військових, які не повернулися додому, завжди буде жити в серцях олександрійців, а найцінніше що є в кожного з нас – це мирне небо над головою.

Асоціація капеланів України посмертно нагородила орденами та почесними відзнаками загиблих. Ці нагороди отримали родичі військових. Знак народної пошани «За поранення» отримав О.Макеєнко – єдиний кому пощастило вижити в трагедії під Слов’янськом.

Право урочистого відкриття стели було надано міському голові С.Цапюку, командиру військової частини Р.Яковлєву, голові Кіровоградської ОДА С.Кузьменку та начальнику авіації головного управління НГУ В.Сліпченку. Присутні вшанували пам’ять загиблих хвилиною мовчання та поклали квіти до обеліску. Наостанок військовослужбовці в/ч 2269 пройшли урочистим маршем.

Комментарии

Комментариев еще нет

Для комментирования нужно войти на сайт