На Олександрійщині перейменували дві школи та призначили нового директора

19.06.2017 12:04 Олександрійські новини 292

Кілька рішень, що стосуються освіти в Олександрійському районі, прийняли депутати районної ради на черговій сесії у п'ятницю, 16 червня. Таким чином дві школи змінили назву, а в одній призначили нову директорку.

Про це повідомляє сайт Олександрійської РДА.

Як повідомляється, депутати проголосували за зміну типу навчального закладу Косівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів на навчально-виховне об’єднання "загальноосвітня школа  І-ІІІ ступенів – позашкільний центр", та зміну найменування Бутівського навчально-виховного комплексу "загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" на Бутівський навчально-виховний комплекс "загальноосвітня школа І-ІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад".

Окрім цього, на сесії затвердили звільнення за власним бажанням керівника Недогарського НВК Валентини Калашник та призначення на її місце Олени Радіонової.

Нагадаємо, в Олександрійському районі продовжується процес створення опорних шкіл. Так, наприкінці травня статус опорної школи надали Користівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів.

Фото умовне - pixabay.com

Комментарии

Комментариев еще нет

Для комментирования нужно войти на сайт