Зразковий двір в самому центрі Олександрії

08.08.2017 12:43 Олександрійська міська рада 322

Мешканці будинку № 22 по вул.Ярмарковій облаштували, без перебільшення, зразковий двір.

Як розповідає заступник старшої будинку Любов Левенець, ідея привести до ладу прибудинкову територію виникла ще у 2014 році. Сформувалася ініціативна група небайдужих мешканців. Люди почали розбивати квітники, облаштовувати лавки. Спонсори допомогли зі встановленням дитячого ігрового майданчика.

У 2015 році жителі запросили художника, який розмалював технічну будівлю, що розташована поруч з будинком.

Із Кропивницького «привезли» ідею прикрасити дерева парасольками. Силами мешканців на квітниках з’явилися власноруч виготовлені казкові герої та інші предмети декору, стоянку автомобілів відгороджує справжній дерев’яний тин, який прикрасили глечиками.

З іншого боку багатоповерхівки розташований спортмайданчик.

Представники ініціативної групи звернулися з проханням до міського голови С.Цапюка допомогти з облаштуванням у дворі свердловини, приведенням до ладу тильної сторони прибудинкової території та встановленням тенісних столів біля спортмайданчика. Враховуючи те, з якою турботою мешканці ставляться до свого дому і двору, допомога у вирішенні цих питань буде надана найближчим часом.

Це не єдина багатоповерхівка в Олександрії, де жителі турбуються про облаштування її території. Тож міська влада і надалі допомагатиме олександрійцям, які мріють жити у чудових затишних двориках.

Комментарии

Комментариев еще нет

Для комментирования нужно войти на сайт