На Кіровоградщині управління юстиції "повернуло" жінку з того світу

09.08.2017 10:27 Олександрійські новини 212

Управління юстиції Кіровоградської області допомогло поновити права жінці, яку за життя було визнано померлою. Її донька отримала свідоцтво про смерть ще 2006 року, і протягом двох років жінка не могла відстояти свої права. Через відсутність паспорта та ідентифікаційного коду потерпіла залишилася без пенсії.

Про це розповіла прес-секретар ГТУЮ у Кіровоградській області Катерина Ободовська вчора, 8 серпня.

Наприкінці червня 2017 року під час проведення особистого прийому громадян у Новоукраїнському бюро правової допомоги до фахівців обласної юстиції звернулася Лідія Григорець. Як виявилося, у 2006 році її рідна донька отримала свідоцтво про смерть матері на підставі документів, виданих після проведення судово-медичної експертизи.

Юристи допомогли жінці скласти адміністративний позов до суду для анулювання свідоцтва про смерть. Суд задовольнив позов, і його рішення вступило в законну силу 7 серпня цього року.

Наразі Лідія Григорець проживає у своєї тітки. За словами останньої, їм упродовж двох останніх років не вдавалося поновити справедливість. За допомогою вони зверталися і до паспортного столу, і до поліції. Однак, справа не мала абсолютно ніякого розвитку.

Поліція відкрила кримінальне провадження за цією справою для встановлення усіх подробиць неординарної ситуації.


Фото - прес-служба ГТУЮ у Кіровоградській області

Комментарии

Комментариев еще нет

Для комментирования нужно войти на сайт