Мешканці Пантаївки поскаржилися на нові тарифи за квартплату обласному керівництву

11.08.2017 16:50 Олександрійські новини 44

Мешканці кількох багатоквартирних будинків селища міського типу Пантаївка, що на Олександрійщині, створили ініціативну групу, яка звернулася до обласного керівництва зі скаргою на завищені тарифи за квартплату, які встановило їм ПП "ПобутСервісПром".

Про це повідомили на сайті Кіровоградської ОДА сьогодні, 11 серпня.

Мешканці Пантаївки поскаржилися першому заступнику облдержадміністрації Сергієві Коваленку, оскільки вважають, що тарифи на комунальні послуги є суттєво завищеними. Їх не влаштовує і якість послуг, які надає ПП "ПобутСервісПром".

Збори мешканців одного із будинків уже прийняли рішення про відмову від послуг цього підприємства. С. Коваленко дав доручення профільному структурному підрозділу ОДА проконсультувати відвідувачів щодо юридично правильного оформлення цієї відмови та порадив звернутися до Держпродспоживслужби із заявою про перевірку економічної обґрунтованості тарифів, за якими мешканці будинків сплачували за послуги. Посадовець також порадив заявникам створити ОСББ, щоб самостійно вирішувати усі комунальні і фінансові питання

Рішення виконкому Олександрійської міської ради про суттєве підвищення ціни утримання будинків і споруд та прибудинкових територій Пантаївки опублікувала газета "Вільне слово" 9 серпня. Це сталося всього через кілька тижнів після підвищення квартплати в місті Олександрії.

Фото - patrioty.org.ua

Комментарии

Комментариев еще нет

Для комментирования нужно войти на сайт