Делегат матчу - Віктор Безсмертний (Кропивницький)

ФК «Олександрія»: Паньків, Чеботаєв (Каленчук, 87), Бондаренко, Цуріков, Запорожан – к/к, Гітченко, Сітало (Пономар, 64), Грицук, Старенький (Полярус, 64), Бацула, Банада

«Шахтар»: Пятов, Срна – к/к, Кривцов, Ракіцький, Ісмаілі, Степаненко,

Фред, Бернард (Азеведо, 90+2), Марлос (Петряк, 84), Коваленко (Патрік, 76), Феррера

Запасні: Шевченко, Танковський, Зубков, Бланко Лещук

Гол.тренер – Паулу Фонсека

Попередження: А. Запорожан (60), А. Бацула (63) - Т.Степаненко (29), С. Кривцов (45+2), Д. Срна (54), Марлос (57), В. Коваленко (59), Фред (59)

Голи: Є. Банада (38) – Фред (41), Феррера (60)

Після драматичного, бойового, по своєму цікавого матчу з одеським «Чорноморцем», в 5-му турі Української Прем’єр-Ліги футболісти «Олександрії» на стадіоні «Ніка» приймали чинного чемпіона України – донецький «Шахтар».

Матч розпочався без розвідки. Вже в дебюті зустрічі команди обмінялися перспективними моментами. Спочатку атака «гірників» завершилася ударом Факундо Феррери, але Юрій Паньків без труднощів заволодів м’ячем. Наші земляки відповіли кількома стандартами, але особливої загрози вони не несли. Заслуговує на увагу атака олександрійців, яку розпочав Василь Грицук. Василь виконав навіс на Андрія Цурікова, який головою скинув на хід Сергію Старенькому, але, на жаль, голкіпер прочитав цей пас і заволодів м’ячем. В цілому, якщо підсумовувати гру в першому таймі, то головна увага приділялася надійному захисту власних воріт. І так було до 38-ї хвилини. «трьохколорові» заробили право на виконання кутового, яким розпорядилися сповна. Василь Грицук виконав навіс в штрафний майданчик, а Євген Банада ударом головою результативно замкнув передачу. Та не довго наші гравці вели в рахунку. Знову стандарт – знову гол, але цього разу у наші ворота. Бернард виконав простріл низом, м’яч зрикошетив під удар Фреду, який обвідним ударом поцілив у «дев’ятку».

Другий тайм ознаменувався гострою атакою гостей та завершальним ударом по воротах олександрійців, але Юрій Паньків без проблем впорався з цим пострілом. Наші земляки відповіли масованою атакою, але Сергію Чеботаєву бракувало точності. Заслуговує на увагу потужний удар Тараса Степаненка з-за меж штрафного, але, на щастя, він прийшовся в стійку. А от наступний контрвипад «гірників» увінчався взяттям воріт. Бернард виконав навіс з лівого флангу, а Факундо Феррера влучно його замкнув головою – 1:2. Ближче до кінця матчу олександрійці мали шанси зрівняти рахунок. Спочатку Андрій Цуріков, після прострільної передачі Андрія Бацули не поцілив у ціль, а в другому епізоді – Євген Банада, після навісної передачі пробив головою, але влучив у стійку, а Ярослав Ракіцький,  який був першим на м’ячі, виніс його майже з лінії незахищених воріт.

Не зважаючи на поразку, сьогодні наша команда провела чи не найкращий матч в зустрічах з «гірниками».