Олександрійський суд не знайшов доказів для блокування створення об’єднаної громади

23.08.2017 14:01 Олександрійські новини 62

Олександрійський міськрайонний суд відмовив у задоволенні вимоги про забезпечення позову депутата Войнівської сільської ради Олександрійського району Любові Саленко щодо визнання протиправним та скасування рішення Войнівської сільради "Про добровільне об'єднання територіальних громад" шляхом зупинення його дії.

Про це йдеться в тексті ухвали суду, що була оприлюднена в Єдиному державному реєстрі судових рішень 17 серпня.

Разом із адміністративним позовом про визнання протиправним та скасування згаданого рішення Войнівської сільської ради, депутат Л. Саленко подала до Олександрійського суду заяву про забезпечення цього позову.

Суть заяви депутата Войнівської сільради полягала в тому, щоб суд зупинив дію рішення ради до того моменту, коли справа буде розглянута судом по суті. Однак суд за результатами розгляду заяви про забезпечення позову вирішив, що "позивачем не надано жодних доказів на підтвердження існування очевидної небезпеки заподіяння шкоди його правам та інтересам до ухвалення рішення в адміністративній справі". Крім того, як ідеться в тексті ухвали, "обраний та запропонований позивачем захід забезпечення позову не відповідає призначенню інституту забезпечення адміністративного позову".


Таким чином, Л. Саленко разом зі своїм представником в суді в особі завідувача юридичним відділом управління освіти, молоді та спорту Олександрійської міської ради, депутата Олександрійської міської ради Олега Банковського обрали невідповідний спосіб для блокування рішення Войнівської сільської ради і, вочевидь, не змогли виконати вказівки безпосереднього керівництва міськради – мера та його заступників, які постійно наголошують на, так би мовити, "незаконності" створення нової об’єднаної громади.

Нагадаємо, розгляд по суті позову Л. Саленко про визнання протиправним та скасування рішення Войнівської сільської ради "Про добровільне об’єднання територіальних громад" призначено в Олександрійському міськрайонному суді на 31 серпня.

Раніше за участю того самого представника позивача – О. Банковського було програно аналогічну заяву про забезпечення позову, подану разом із позовом про скасування рішення Войнівської сільради "Про добровільне об'єднання територіальних громад" іншим депутатом Войнівської сільради, що, імовірно, свідчить про системність спроб міської влади Олександрії зірвати процес об’єднання громади.

Фото - pushkinska.net

Ілюстрація - скріншот сайту судова влада України

Комментарии

Комментариев еще нет

Для комментирования нужно войти на сайт