"Квітуча" Олександрійщина святкувала День Незалежності України

23.08.2017 15:30 Олександрійські новини 88

Олександрійщина яскраво відзначила 26-у річницю незалежності України. Офіційні урочистості, нагородження кращих та святковий концерт до Дня Незалежності відбулися в Районному будинку культури.

Журналісти "Олександрійських новин" побували на святкуваннях сьогодні, 23 серпня.

Церемонія відзначення Дня Незалежності розпочалася зі створення великого квіткового панно, що відтворює карту Олександрійського району. Кожна громада була представлена певним кольором, і поступово панно заповнювалося живими квітами.

Після виступу народних колективів відбулося урочисте відкриття офіційної частини церемонії під звуки національного гімну. У своєму вітальному слові голова районної державної адміністрації Богдан Куруп нагадав присутнім, що День Незалежності є результатом тисячолітньої боротьби українського народу за свою державу, за право мати повагу і визнання в усьому світі, за незалежність і свободу. "Мужність, відвага і нескореність українського народу дає нам віру у подальший розвиток і розквіт держави", - додав голова райдержадміністрації. Голова районної ради Ольга Коріненко побажала присутнім, "… щоб наша Україна і всі ми були на правильному шляху".


Не обійшлося і без нагородження кращих у районі - їх відзначили почесними грамотами Кіровоградської облдержадміністрації та почесними грамотами обласної ради. Вручили також і три найвищих відзнаки Олександрійського району - почесні грамоти Олександрійської райдержадміністрації.


Офіційна частина церемонії завершилася виконанням державного гімну, після чого розпочався святковий концерт, який подарували гостям заходу місцеві виконавці.


Фото - "Олександрійські новини"   

Комментарии

Комментариев еще нет

Для комментирования нужно войти на сайт