Масштабні плани новоствореної Приютівської об'єднаної громади

23.08.2017 16:29 Олександрійські новини 47

Мешканці створеної нещодавно Приютівської об'єднаної громади обговорили пропозиції щодо майбутнього розвитку її населених пунктів та першочергових потреб, а також питання фінансування амбіційних проектів.

Про це повідомляється у новому блозі Приютівської ОТГ.

Одним із першочергових завдань місцеві мешканці назвали створення  спільного комунального підприємства, яке б займалося вивозом сміття та благоустроєм територій громади. Цю пропозицію розглянули та внесли до плану заходів із формування об'єднаної громади. Організація такого підприємства потребуватиме значних фінансових ресурсів, адже треба закупити екскаватор, бульдозер, автонавантажувач та машини для збирання і вивезення сміття. Разом із тим, це дозволить створити нові робочі місця для місцевих мешканців. Необхідним визнали також і ремонт існуючої пожежної частини та забезпечення її відповідною технікою.

Крім того, до плану внесли пропозиції щодо капітальних ремонтів адміністративних приміщень, будівель загальноосвітніх та дошкільних навчальних закладів, сільських будинків культури та бібліотек, покращення матеріально-технічної бази вказаних закладів.

Для зручності отримання адміністративних послуг на території Приютівської громади хочуть створити Центр надання адміністративних послуг. Жителям сіл не доведеться їздити до райцентру по довідки чи інші документи, бо всі необхідні документи можна буде отримати на місцях.

Кошти на ці та інші масштабні проекти молода громада планує залучити із кошторису ОТГ, який має збільшитися за рахунок 60% податку на доходи фізичних осіб, який раніше проходив повз місцеві бюджети. Передбачається також зростання доходів від плати за землю і місцевого акцизу, адже збільшиться територія громади.   

Ілюстрація - brdo.com.ua

Комментарии

Комментариев еще нет

Для комментирования нужно войти на сайт