Без шансів для Кропивницького

29.09.2017 17:54 ФК «Олександрія» 23

ФК «Олександрія» (U-21) – «Зірка» Кропивницький (U-21) – 2:0 (1:0)

29.09.2017 р., 15:00, стадіон «Олімп»

«Олександрія»: Рудик, Шкіндер, Прокопчук, Бабогло, Гаврушко – к/к, О. Довгий (Вітенчук, 46), Яровой (Литвяк, 66), Протасов (Я. Довгий, 79), Козак (Райлян, 46), Чорній (Тищенко, 79), Гранчар

Запасні: Гаврусевич, Гура

Ст.тренер – А. Купцов

«Зірка»: Медведєв, Авер’янов – к/к, Панфілов (Капелян, 46), Тарасюк, Мачелюк (Болобан, 72), Байдалук, Смиченко, Кутулупенко (Кольцун, 62), Клочан (Любко, 68), Сірош, Куцев (Зозуля, 83)

Запасні: Татаренко, Замуренко

Ст.тренер – В. Розгон

Попередження: С. Райлян (65), І. Тищенко (77) – В. Клочан (34), С. Кутулупенко (34)

Голи: М. Козак (1), В. Гранчар (85)

В матчі 11-го туру молодіжного чемпіонату України з футболу олександрійці на стадіоні «Олімп» приймали кропивницьку «Зірку». В цій зустрічі, маючи тотальну ігрову та територіальну перевагу над суперником, наші земляки здобули перемогу з рахунком 2:0.

Фундамент цій «вікторії» заклав Михайло Козак, який скориставшись помилкою голкіпера, вивів свою команду вперед вже на 24-й секунді поєдинку. За кілька хвилин, гості мали можливість зрівняти рахунок, але удар Сергія Кутулупенка пройшовся поряд зі стійкою.

Починаючи з середини першого тайму і до фінального свистка «городяни», осівши на половині поля гостей, повністю контролювали хід поєдинку, створивши зо два десятка небезпечних моментів біля воріт «Зірки». Найбільшу загрозу володінням Медведєва несли Євген Протасов, Сергій Райлян та Вадим Гранчар. Перший міг відзначитися не одним забитим м’ячем, але «сфера» по-зрадницькі проходила в лічених сантиметрах від воріт, а то й, навіть, влучала в стійку та поперечину. Сергій з Вадимом добре комбінували біля штрафного майданчика «Зірки», завдавали небезпечних ударів та віддавали гострі передачі на партнерів. Намагання Гранчара відзначитися не були марними, і як наслідок, після удару Івана Тищенка, м’яч зрикошетив до Вадима, який ударом у незахищені ворота, встановив остаточний рахунок матчу – 2:0.

Вітаємо команду з перемогою над принциповим суперником. Таким чином, «городяни», маючи в своєму активі 5 перемог та 6 нічиїх, закінчують перше коло без поразок.

Комментарии

Комментариев еще нет

Для комментирования нужно войти на сайт