Коли захист переважає напад

30.09.2017 20:29 ФК «Олександрія» 12

 ФК «Олександрія» - «Зірка» (Кропивницький) - 0:0 (0:0)

 30.09.2017 р., 17:00, КСК «Ніка», 1810 глядачів, +9С

Арбітр - Дмитро Бондаренко (Одеса)

Асистенти арбітра - Володимир Шланчак (Черкаська обл.), Дмитро Оганесян (Луганськ)

Четвертий арбітр - Володимир Новохатній (Київ)

Суддівський споглядач - Сергій Лисенчук (Київ)

Делегат матчу - Сергій Шебек  (Київ)

«Олександрія»: Паньків, Бондаренко, Цуріков (Старенький, 55), Полярус (Пономар, 60), Запорожан – к/к, Гітченко, Сітало (Куліш, 80), Пашаєв, Грицук, Бацула, Банада

Запасні: Леванідов, Каленчук, Довгий, Козак

Головний тренер – Володимир Шаран

«Зірка»: Паст, Качараба, Драченко – к/к, Амдауї (Петров, 80), Арно (Загальський, 71), Маткобожик, Прядун (Кондраков, 70), Рассадкін, Пепе, Чичиков, Цюпа

Запасні: Льопка, Ортега Марк, Маліновський, Бруно

Головний тренер – Роман Монарьов

Попередження: Т. Качараба (18), Арно (67), І. Цюпа (72), Амдауї (76)

Один з центральних матчів 11-го туру УПЛ відбувся на стадіоні «Ніка», де в кіровоградському дербі «Олександрія» приймала запеклого суперника - кропивницьку «Зірку». Матчі між цими командами завжди проходять в цікавій та безкомпромісній боротьбі. Так як в турнірній таблиці команди розміщалися поряд, зустріч носила характер матчу за шість очок.

Обидві команди, розуміючи важливість кінцевого результату, з перших хвилин зустрічі діяли досить обережно, основна увага приділялася надійному захисту власних воріт, тому особливо небезпечних моментів майже не було. Олександрійці, маючи деяку ігрову та територіальну перевагу, при можливості намагалися розхитати захист «Зірки», для того щоб віднайти прогалину в захисних редутах «червоно-жовтих» і відзначитися у воротах. Таку можливість «городяни» мали на 15-й хвилині, коли після подачі кутового, Євген Банада пробив головою, але, на жаль, над поперечиною. Ближче до кінцівки першого тайму Юрій Паньків двічі, за одну хвилину, врятував наших земляків від пропущеного голу. Спочатку з-за меж штрафного майданчика підступного удару завдавав Пепе, а згодом, після розіграшу кутового, Тарас Качараба пробивав головою, але в обох епізодах голкіпер зіграв впевнено.

Другий тайм ознаменувався контрвипадом гостей і завершальним ударом Івана Цюпи, але Юрій Паньків зіграв надійно. Наші земляки відповіли ударом Андрія Запорожана з-за меж штрафного майданчика, але гарматний постріл капітана пройшовся над поперечиною. Стовідсоткову нагоду вийти вперед футболісти «Зірки» мали на 63-й хвилині, коли після розрізної передачі з флангу на Амдауї, той на мить не встиг результативно замкнути пас в незахищені ворота. «Трьохкольорові» відповіли не менш небезпечно. Після подачі Андрія Бацули зі стандарту, Валерій Бондаренко пробив головою, але, на жаль, влучив у стійку. Переможну крапку в матчі міг поставити Старенький, але після діагоналі Василя Грицука в штрафний майданчик та скидки Євгена Банади, Сергій на мить не встиг до м’яча. 

Комментарии

Комментариев еще нет

Для комментирования нужно войти на сайт