На Кіровоградщині всю ніч шукали дворічного хлопчика

16.10.2017 13:14 Олександрійські новини 368

Поліцейські, рятувальники та місцеві жителі протягом усієї ночі шукали дворічного хлопчика, який зник напередодні ввечері в одному з сіл Кіровоградського району. Наляканого та змерзлого малого знайшли у хащах за два кілометри від села.

Про подію повідомив Сектор комунікації поліції Кіровоградської області вчора, 15 жовтня.

Мати хлопчика, 27-річна уродженка Вінниччини, звернулася за допомогою в пошуках сина у суботу, 14 жовтня. Увечері, близько 18-ої години, вона залишила малого самого в дворі, а сама пішла до криниці по воду. Коли жінка повернулася додому, дитина зникла.

По тривозі підняли правоохоронців та рятувальників, до пошуків хлопчика долучилися також місцеві жителі. Усю ніч вони прочісували місцевість, оглядали покинуті будинки, колодязі та яри. Працівники поліції опитували людей, встановлювали громадян, які виїздили тієї ночі з населеного пункту, у тому числі на громадському транспорті. Однак жоден із місцевих жителів або сторонніх малого не зустрічав. Та не на користь ситуації грали нічна пора доби, холод і дрібний дощ, розповідають в поліції.

Вже на ранок, двоє працівників сектору ювенальної превенції Кропивницького відділу поліції Олег Лінецький та Андрій Бондаренко у пошуках вийшли за межі села. На відстані більше ніж двох кілометрів від населеного пункту у густих хащах вони почули звуки, схожі на дитячий плач. Підбігши ближче, поліцейські побачили малюка, якого всі шукали.

Відео – «Поліція Кіровоградщини»

«Хлопчик був радий бачити незнайомих йому людей, адже дуже замерз і налякався. Як саме він забрів на таку значну відстань від домівки, пояснити не зміг, адже ще не вміє добре розмовляти», – розповідає керівник поліції Кіровоградщини Сергій Кондрашенко, який очолював пошукову операцію.

Зараз дитина перебуває вдома, її оглянув лікар. На щастя, все обійшлося без поганих наслідків.

Фото умовне - Flickr

Комментарии

Комментариев еще нет

Для комментирования нужно войти на сайт