В Олександрії затвердили перелік заходів до 73-річниці визволення України від фашистських загарбників

17.10.2017 12:40 Олександрійська міська рада 82

На засіданні виконкому 17 жовтня було створено оргкомітет та затверджено заходи з нагоди 73-ї річниці визволення України від фашистських загарбників.

У навчальних закладах міста будуть проведені тематичні уроки, зустрічі з ветеранами Другої світової війни та АТО, зустрічі двох поколінь «Одна родина у двох війнах». В бібліотечних та музейних закладах діятимуть виставки, відбуватимуться екскурсії тощо. Будинок дитячої та юнацької творчості організував туристичних похід «Каньйонами Південного Бугу».

Окрема увага приділяється ветеранам. У місті продовжує діяти програма «Зірка пам’яті», відповідно до якої для надання допомоги ветеранам за кожним із них закріплено медичного, соціального працівника, представника міської (селищної) ради, освіти та місцевого бізнесу. Відповідні особи та працівники територіального центру соціального обслуговування відвідують ветеранів удома, придбавають продукти харчування, ліки, допомагають у побуті, вирішенні різноманітних питань в установах і організаціях тощо.

В стаціонарах міських лікарень Олександрії здійснюється безкоштовне лікування ветеранів.

Управління праці та соціального захисту забезпечує ветеранів санаторно-курортними путівками, засобами реабілітації та виплатами коштів на придбання твердого палива і скрапленого газу.

Основні заходи з нагоди 73-ї річниці визволення України від фашистських загарбників відбудуться 27 жовтня. О 10:00 годині біля Братської могили на вул.Діброви пройде літературно-музична композиція та покладання квітів до могили Невідомого солдату.

Комментарии

Комментариев еще нет

Для комментирования нужно войти на сайт