Виконком затвердив заходи з утримання міста в осінньо-зимовий період

17.10.2017 13:47 Олександрійська міська рада 14

17 жовтня виконавчий комітет затвердив заходи з безпечної життєдіяльності міста в осінньо-зимовий період 2017-2018 років.

З метою очищення від снігу вулично-шляхової мережі, тротуарів і прибудинкових територій та боротьби з ожеледицею між підприємствами комунальної та інших форм власності закріплені певні міські території.

Комунальні підприємства повинні оснастити техніку снігоочисним обладнанням, проводити своєчасне прибирання снігу на дорогах, тротуарах, прибудинкових ділянках.

Керівники підприємств та організацій усіх форм власності, власники кіосків, магазинів, офісів, приватних будинків мають забезпечити очищення від снігу і льоду тротуарів у межах своїх будівель та прилеглих територій, що за ними закріплені.

КП «Благоустрій» здійснюватиме роботи з ліквідації снігових заметів і ожеледиці на вулично-шляховій мережі та тротуарах.

КП «Житлогосп» відповідає за розчищення прибудинкових територій в Олександрії, ПП «ПобутСервісПром» – у сел.Пантаївці, ПП «Вектор-Житло» – у сел.Олександрійському (Димитровому).

Із 15 листопада на базі КП «Благоустрій» функціонуватиме чергова бригада по зимовому утриманню вулично-шляхової мережі, яка чергуватиме цілодобово, включаючи вихідні та святкові дні. У разі снігопадів і ожеледиці роботи будуть здійснюватися до повного забезпечення руху транспорту та пішоходів.

Підприємствам, що обслуговують шляхову мережу і тротуари, необхідно створити одноденний запас протиожеледних матеріалів на кожній ділянці, що ними обслуговується, та 3-місячний об’єм на власних територіях.

Управління житлово-комунального господарства додатково укладатиме договори на використання спеціальної снігоочисної техніки з підприємствами різних форм власності.

Також рішенням виконкому створено оперативний штаб з координації дій на випадок складних погодних умов.

Комментарии

Комментариев еще нет

Для комментирования нужно войти на сайт