Олександрія залишилася "за бортом" нових маршрутів поїздів

06.12.2017 16:56 Олександрійські новини 335

Новий графік руху поїздів на території України, країн СНД, Балтії та Євросоюзу, що має забезпечити сполучення з усією Україною та найбільше покриття з країнами ЄС, починає діяти в Україні з 10 грудня. На жаль, жодний із більше ніж десятка новопризначених потягів не проходитиме через станцію "Олександрія".

Новий розклад потягів анонсував в.о. голови правління ПАТ "Укрзалізниця" Євген Кравцов, передає офіційний сайт "Укрзалізниці".

За словами Євгена Кравцова, у новому графіку руху з’являться нові поїзди, частині поїздів подовжено маршрути. У ньому передбачено курсування у межах України 190 пар поїздів, з яких 110 пар – поїзди, що курсуватимуть цілий рік, решта – додаткові та літні поїзди.

Журналісти "Олександрійських новин" перевірили нові маршрути, що мають з'явитися з 10 грудня, і з'ясували: жодний із них не зупинятиметься в Олександрії.

"Остання надія" на збільшення зручності для олександрійських пасажирів залишається на потяг № 38/738 Київ – Запоріжжя («нічний експрес» Запоріжжя – Київ «Інтерсіті», щоденно). Його розклад наразі недоступний. Та, як дізналися "ОН" від представників залізничного вокзалу, "нічний експрес" поки що в Олександрії не зупинятиметься.

Із повним переліком нових та змінених маршрутів, що почнуть діяти з 10 грудня, можна ознайомитися тут.

Як повідомлялося раніше, у новорічні свята через Олександрію курсуватимуть додаткові рейси "Інтерсіті+".

Крім того, на свята курсуватимуть додаткові звичайні потяги.

Також, з 10 грудня в Олександрії почне зупинятися потяг "Миколаїв - Москва".

Фото - Укрзалізниця

Комментарии

Комментариев еще нет

Для комментирования нужно войти на сайт