7 грудня – День місцевого самоврядування

07.12.2017 01:31 Олександрійська міська рада 31

Шановні олександрійці!

Прийміть найщиріші вітання з Днем місцевого самоврядування!

Це свято об’єднує усіх нас у спільній справі розвитку нашої територіальної громади.

Приємно відзначити, що сьогодні олександрійці активно співпрацюють з владою, долучаються до роботи органів самоврядування, аби разом зробити наше місто більш комфортним для проживання, затишним, привабливим та перспективним.

Задля досягнення важливих цілей, сприяння участі громадян в управлінні територією та забезпечення прозорості влади функціонують Рада старійшин, Громадська рада, громадські організації, які спрямовують свої знання, досвід та нові ідеї на благо Олександрії.

У цей святковий день щиро дякую головам квартальних комітетів, старшим будинків, депутатам, громадським організаціям, які разом з владою виконують доручення громадян. Ваша ініціативність, цілеспрямованість, ентузіазм, оптимізм та активна життєва позиція є важливим внеском у розвиток міста.

Впевнений, що лише спільними зусиллями, однією командою ми зможемо досягнути високих результатів у покращенні якості життя громади та перетворити Олександрію у високоефективне, розумне місто європейського зразка.

Зичу Вам, шановні земляки, доброго здоров’я, щастя, достатку і злагоди у Ваших оселях, успіхів та нових здобутків на користь нашого рідного міста! І нехай на життєвому шляху Вас завжди супроводжують вічні супутниці добра – Віра, Надія і Любов!

З повагою міський голова С.Цапюк

Комментарии

Комментариев еще нет

Для комментирования нужно войти на сайт