У ЦНАПі урочисто вручили першу ІD-картку

07.12.2017 10:46 Олександрійська міська рада 68

7 грудня з нагоди Дня місцевого самоврядування та в день 5-річчя створення Центру надання адміністративних послуг м.Олександрії відбулася урочиста видача ID-картки першому користувачеві цієї послуги.

Міський голова С.Цапюк вручив 14-річній олександрійці Чорняк Аліні Вікторівні паспорт, додаток до нього та подарував книгу «На згадку про рідний край» і квіти.

Степан Кирилович зазначив, що ЦНАП було створено та оснащено необхідним обладнанням за кошти міського бюджету. Центр постійно розвивається, розширюється спектр обслуговування. Якщо на момент відкриття тут надавалась лише 61 послуга, то сьогодні громадяни та суб’єкти господарювання можуть тут отримати 160 різних послуг.

У свою чергу, керівник ЦНАПу С.Яременко зазначила, що за останні 2 роки діяльності Центру до міського бюджету надійшло 4,5 млн грн. Сьогодні тут працює 5 державних реєстраторів, які займаються оформленням бізнесу, права власності, земельних ділянок та 8 адміністраторів, що надають послуги з реєстрації місця проживання, видачі паспортів, довідок та інше.

У подальшому в Центрі планується збільшувати кількість послуг для зручності олександрійців.

Оформлення ID-карток (паспорта громадянина України) та закордонних паспортів було запроваджено 17 листопада цього року. Прийом документів здійснюється за електронною чергою.

Комментарии

Комментариев еще нет

Для комментирования нужно войти на сайт