НАБУ просить підписати петицію, щоб прискорити розгляд справи екс-заступника прокурора Кіровоградської області

07.12.2017 12:17 Олександрійські новини 17

Національне антикорупційне бюро України звернулося до громадськості з приводу затягування судами розгляду справ проти корупціонерів. Як один із прикладів антикорупціонери наводять випадок колишнього заступника прокурора Кіровоградської області Олексія Варакіна.

Відповідну інформацію було опубліковано на сторінці НАБУ в Facebook, передають "Олександрійські новини".

Як інформують в НАБУ, за два роки в роботі Бюро перебуває близько 500 справ, майже три сотні підозрюваних та сотня обвинувальних актів, переданих до суду. Однак антикорупціонери скаржаться, що суди не квапляться із розглядом справ - наразі винесено вироки стосовно лише 18 осіб.

Одним із прикладів такого затягування справ є випадок екс-заступника прокурора Кіровоградщини, якого затримали на спробі підкупу військового прокурора. Звинуваченого в хабарництві звільнили з прокуратури лише через 9 місяців після затримання; його справу залишили в юрисдикції місцевого суду, хоча дружина обвинуваченого є суддею Кіровського райсуду; нарешті, прокурор зміг вийти під заставу в розмірі 32 тисячі гривень.


"Таке зволікання грає на руку корупціонерам. Крім того, відсутність судових вироків не дозволяє стягнути на користь держави кошти, арештовані в рамках розслідувань Бюро, і компенсувати завдані збитки.
Проблему із затягуванням судових розглядів можна вирішити створенням Вищого антикорупційного суду.
Допоможи привернути увагу депутатів до проблеми відсутності вироків - підпиши петицію від Transparency International Ukraine про створення незалежного антикорупційного суду: http://bit.ly/2hAZ2Jm", - звертається НАБУ до громадськості.

Нагадаємо, заступника прокурора області звільнили з посади лише на початку листопада.

Нещодавно прокурор Кіровоградської області представив свого нового заступника.

Ілюстрація: НАБУ / Facebook

Комментарии

Комментариев еще нет

Для комментирования нужно войти на сайт