Біля олександрійської «Зірки Сходу» на Різдво сталася бійка

09.01.2018 15:59 Олександрійські новини 447

Зимові свята в Олександрії запам’ятаються багатьом не лише веселощами та піднесеним настроєм, але й зверненнями до поліції та лікарів. Так, бійкою завершився конфлікт біля місцевого кафе «Зірка Сходу».

Таку інформацію повідомив начальник сектору моніторингу Олександрійського відділу поліції Сергій Козловський сьогодні, 9 січня.

Близько 4 години ранку 7 січня до поліції надійшло повідомлення, що біля розважального закладу «Зірка Сходу» людині потрібна допомога «швидкої».

Як з’ясували правоохоронці на місці, незадовго до цього між 34-річним жителем Олександрії та невідомими особами виникла бійка. У результаті потерпілий відбувся легкими ушкодженнями - забоєм м’яких тканин обличчя.

Причини бійки та її учасників наразі встановлюють поліцейські. Розпочато кримінальне провадження за статтею «Умисне легке тілесне ушкодження».

Як повідомляли «Олександрійські новини», побиттям закінчилося святкування Нового року для двох олександрійок. А напередодні Різдва місцевого жителя пограбували невідомі.

Це вже не вперше, коли біля «Зірки Сходу» з’ясовують стосунки силою. Одного разу учасником бійки став гість з Туреччини.

Фото: Карти Google

Комментарии

Комментариев еще нет

Для комментирования нужно войти на сайт