Безпека утримання сміттєзвалища – головне завдання обслуговуючого підприємства

12.01.2018 08:53 Олександрійська міська рада 27

У зв’язку з повторним загорянням міського сміттєзвалища, що сталося 10 січня, міський голова С.Цапюк 11 січня провів термінове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

С.Цапюк наголосив на тому, що підприємство ТОВ «Еко`логія», яке займається захороненням побутових відходів, має вести свою господарську діяльність таким чином, щоб у жителів не виникало скарг на задимлення міста.

Незважаючи на неодноразовий розгляд даного питання на комісії з ТЕБ та НС і надання рекомендацій щодо належного утримання полігону, керівництво ТОВ «Еко`логія» не дотримується правил протипожежної безпеки та загальної експлуатації звалища.

Присутні обговорили заходи, які потрібно вжити керівництву підприємства для створення безпечних умов сортування і зберігання побутових відходів. За рішенням комісії ТОВ «Еко`логія» необхідно терміново ліквідувати джерела загоряння; в тижневий термін відновити роботу свердловини і створити необхідний запас води для пожежогасіння; забезпечити цілодобове чергування. Працівники ТОВ «Еко`логія» мають доповідати про стан справ на полігоні черговому міської ради щоденно до 9 години, в разі загоряння – негайно в будь-який час доби.

Управлінню житлово-комунального господарства доручено перевірити виконання даним підприємством вимог утримання звалища, у разі невиконання зобов’язань буде розглянута можливість розірвання договору на обслуговування сміттєзвалища.

Комментарии

Комментариев еще нет

Для комментирования нужно войти на сайт