На обласному телебаченні Кіровоградщини стане більше новин та з’явиться розважальний контент

12.01.2018 11:06 Олександрійські новини 16

Канал «Кіровоград», що тепер є філією ПАТ «Національна суспільна телерадіокомпанія України» запланував суттєві зміни у своїй роботі: в ефірі стане більше новин, з’явиться розважальний контент, а в розробці – нові авторські проекти.

Про плани обласного телебачення  на наступні декілька місяців розповідає видання «Україна-Центр», журналісти якого поспілкувалися з продюсером Кіровоградського обласного філіалу Оленою Квашею.

За словами продюсера, поступовий перехід на нову сітку мовлення розпочнеться вже 15 січня.

«Ранковий ефір по буднях розпочинатиметься о 7 ранку, як і раніше, зі старими друзями – ведучими програми «Ранкова кава». Але тепер з’являться ще і три ранкові випуски новин – 7.30, 8.00, 8.30. Взагалі новин стане більше – 7 випусків на день», - пояснила Олена Кваша.

Випуски новин виходитимуть також о 13:30, 17:00, 19:00 і о 20:30 – фінальний випуск новин.

Як зазначила Олена Кваша, змін зазнає і передача «Тема дня». Програма йтиме довше, і тепер над нею працює команда суспільно-політичного напрямку філіалу, яка готувалася до цього близько півроку на тренінгах від Майкла Щура та його команди.

З’явиться в ефірі обласного телебачення і розважальний контент: серіал «Роксолана», ряд програм і проектів, які передав обласним філіям центральний офіс ПАТ НСТУ («Фольк м’юзик», «Суспільний університет» та інші), відзначила продюсер.

Подальші зміни в мовленні обласного телебачення можливі вже у квітні, після розробки й захисту нових авторських проектів.

Нагадаємо, в ефірі обласного каналу також виходять й сюжети від олександрійських журналістів, зокрема про «тарифну справедливість», про кошти ветеранам АТО та Приютівську громаду.

Фото умовне: Рixabay

Комментарии

Комментариев еще нет

Для комментирования нужно войти на сайт