Кіровоградська облрада підтримала звернення до Кабміну та Верховної Ради щодо перерахунку пенсій "силовикам"

13.02.2018 12:21 Олександрійські новини 61

На позачерговій сімнадцятій сесії Кіровоградської обласної ради депутати проголосували "за" звернення до Кабінету Міністрів України та Верховної Ради України щодо необхідності перерахунку пенсій військовим та пенсіонерам силових структур.

Про це повідомила прес-служба Кіровоградської облради, передають "Олександрійські новини".

На порядок денний позачергової сесії виносилося одне питання - "Про вжиття невідкладних заходів щодо перерахунку розміру пенсій військовослужбовців та пенсіонерів інших силових структур". Сорока сімома голосами "за" депутати підтримали звернення до Кабінету Міністрів України та Верховної Ради України "із зазначеними у рішенні вимогами".

Як інформує прес-служба облради, відповідне прохання перед головою Кіровоградської облради у січні 2018 року озвучили представники ветеранських і громадських організацій.

"У відповідь голова обласної ради направив звернення до Президента України Петра Порошенка, Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана та Верховної Ради України про недопустимість відтермінування підвищення пенсій колишнім силовикам", - ідеться в повідомленні.

Як повідомлялося, в облраді також хочуть підняти питання підвищення зарплат лікарям.

Фото: прес-служба Кіровоградської облради

Комментарии

Комментариев еще нет

Для комментирования нужно войти на сайт