Стало відомо, коли відбудеться етап чемпіонату Європи з бейсболу на Кіровоградщині

13.02.2018 15:56 Олександрійські новини 11

На щорічному конгресі європейських бейсбольних федерацій, який відбувся в Парижі, визначили дати всіх цьогорічних змагань. Зокрема було остаточно погоджено проведення одного з двох групових турнірів групи "С" чемпіонату Європи з бейсболу в місті Кропивницький наприкінці липня.

Про це повідомляється на сторінці бейсбольних та софтбольних команд Кропивницького "KG Baseball & Softball in Kropyvnytskyi City", передають "Олександрійські новини".

Конгрес європейських федерацій з бейсболу та софтболу відбувся в Парижі 9 та 10 лютого. У його роботі взяла участь і делегація Федерації бейсболу та софтболу України.

Серед переліку питань, які вирішувалися на конгресі, був і фінальний календар змагань на 2018 рік.

"Відповідно, саме 10 лютого на конгресі було остаточно та офіційно затверджено питання проведення одного з двох групових турнірів групи "С" чемпіонату Європи з бейсболу в Україні у місті Кропивницький із 23 по 29 липня 2018 року", - йдеться в повідомленні.

Зазначимо, що паралельно другий турнір прийматиме ірландський Дублін.

Наразі, до групи "С" чемпіонату Європи з бейсболу входять 10 збірних, серед яких і команда України. Тож цього року жителі Кіровоградщини матимуть можливість вболівати за своїх співвітчизників у цьому ще незвичному для нас виді спорту на домашньому стадіоні в Кропивницькому.

Фото: Pixabay

Комментарии

Комментариев еще нет

Для комментирования нужно войти на сайт