Цікаві вихідні разом з бібліотеками

13.02.2018 16:23 Олександрійська міська рада 28

Бібліотеки Олександрії займаються не лише своєю традиційною діяльністю, а й пропонують своїм користувачам провести цікаві і змістовні вихідні.

На базі бібліотеки для юнацтва діє клуб «Книгоман-леді» для дівчат. Формат засідань – майже домашній: смаколики, огляд книжкових новинок, обговорення прочитаного, рекомендації найцікавіших авторів та їх творів.

В бібліотеці для юнацтва 3 лютого відбувся майстер-клас від професійного фотографа Наталії Груші, яка розповіла про свою улюблену роботу, відкрила секрети майстерності фотографів і порадила, як можна досягти гарної, красивої світлини.

Бібліотечна субота не обійшла увагою учнів школи для малечі «Англійська з пелюшок» та їхніх матусь. Відбулося чергове пізнавально-ігрове заняття: дітки прослуховували англійські пісні, переглядали відеосюжети, знайомилися з новими словами.

У бібліотеці-філії №10 на вихідних збиралися юні конструктори – учасники Робоклубу, які освоїли програму дистанційного керування авто.

«Недільний балаганчик» у бібліотеці для дітей ім.Ю.Гагаріна запропонував читачам цікаві вікторини, логічні завдання, «Казкові загадки», розмаїття «скарбнички» народної мудрості. Під час заходу діти веселилися, грали в цікаві ігри. І головне – вони із задоволенням гортали сторінки улюблених книжок і журналів.

А ще юні читачі отримали нагоду власноруч зробити «валентинку» до Дня усіх закоханих.

Комментарии

Комментариев еще нет

Для комментирования нужно войти на сайт