На Кіровоградщині "накрили" підпільний цех із виробництва горілки (Фото)

22.02.2018 09:54 Олександрійські новини 172

Працівники податкової міліції ГУ ДФС у Кіровоградській області під час проведених в межах кримінального провадження обшуків виявили чотири підпільних цехи з незаконного виготовлення підакцизних товарів. На місці правоохоронці вилучили більше 8000 літрів спирту та суміші, з якої виготовляли "оковиту", а також більше 4400 пачок цигарок без акцизних марок.

Про це повідомила прес-служба Головного управління ДФС у Кіровоградській області сьогодні, 22 лютого.

Кримінальне провадження внесли до Єдиного реєстру досудових розслідувань 16-17 лютого цього року за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.3 ст.204 КК України. В ході розслідування правоохоронці здійснили 8 обшуків на території Дніпропетровської та Кіровоградської областей.

"В результаті проведених заходів припинена незаконна діяльність 4 підпільних цехів з незаконного виготовлення підакцизних товарів. Оковита виготовлялася в гаражних приміщеннях з антисанітарними умовами шляхом змішування спирту, води та смакових добавок із застосуванням електричних насосів, лійок та тари різних об’ємів. Зразки вилучених спиртовмісних сумішей направлено до Науково-дослідного інституту судових експертиз для проведення судово-хімічної експертизи", - інформують податківці.


За офіційною інформацією у підпільних цехах було вилучено підакцизної продукції на загальну суму близько 2,2 млн грн, у тому числі:

7 788 літрів спирту;

655 літрів водно-спиртової суміші;

98 літрів лікеро-горілчаних виробів, під виглядом заводської продукції, розлитих по скляних пляшках;  

4 418 пачок цигарок в асортименті без марок акцизного податку України.


"В ході проведених обшуків вилучено грошові кошти, які були отримані в результаті здійснення незаконної діяльності, пов’язаної з реалізацією незаконно виготовленої підакцизної продукції, у сумі 27 тис. грн,  автомобіль, який використовувався у злочинній діяльності", - зазначається в повідомленні.

Наразі триває досудове розслідування та збір доказів по документуванню злочинної діяльності.


Фото: Головне управління ДФС у Кіровоградській області

Комментарии

Комментариев еще нет

Для комментирования нужно войти на сайт