Олександрійські поліцейські попередили про відповідальність за неправдиві виклики

13.03.2018 14:46 Олександрійські новини 79

Олександрійські поліцейські попросили місцевих жителів не звертатися до них щодо сторонніх питань та попередили про настання адміністративної відповідальності за неправдивий виклик.

Таку інформацію озвучила інспектор Олександрійського відділу поліції Оксана Міхно, передають "Олександрійські новини".

За її словами, олександрійці часто звертаються до правоохоронців із питаннями, які взагалі не стосуються роботи поліції. Поліцейські виїжджають за таким зверненням і через це можуть запізнитися на реальний виклик, де потрібна їхня допомога.

"Якщо це повідомлення не стосується злочинів чи адміністративних правопорушень, звертайтеся до відповідного органу, який зможе надати необхідну інформацію", - попросила громадян інспектор.

Оксана Міхно також розповіла про ситуацію із неправдивими викликами поліції. "Хочу звернутися до тих, хто завідомо неправдиво викликає поліцію і повідомляє завідомо неправдиву інформацію. За це передбачена адміністративна відповідальність за статтею 183 Кодексу України про адміністративні правопорушення. За неправдивий виклик - штраф від трьох до семи неоподаткованих мінімумів", - відзначила представник Олександрійського відділу поліції.

Як повідомлялося, під час вихідних на 8 березня в Олександрії зафіксували сплеск звернень до поліції.

Фото: "Олександрійські новини"

Комментарии

Комментариев еще нет

Для комментирования нужно войти на сайт