Двом поліцейським з Олександрії присудили по 17 тисяч гривень штрафу за вимагання 8 тисяч хабара

13.03.2018 16:11 Олександрійські новини 69

Олександрійський міськрайонний суд визнав винними двох колишніх поліцейських з Олександрії, які вимагали у місцевого жителя хабар за непритягнення його до відповідальності. Їм призначили по 17 тисяч гривень штрафу кожному.

Відповідну інформацію повідомила прес-служба прокуратури Кіровоградської області сьогодні, 13 березня, передають "Олександрійські новини".

Двох працівників Олександрійського відділу поліції звинувачували в отриманні неправомірної вигоди. Як встановило слідство, двоє оперуповноважених, старші лейтенанти, вимагали та отримали вісім тисяч гривень від місцевого жителя, обвинуваченого у крадіжці. За ці гроші вони мали б забезпечити непритягнення його до кримінальної відповідальності.

"У квітні 2016 року при отриманні другої частини грошей - 4 тисячі грн, і були викриті працівниками прокуратури та служби безпеки України. Більше року тривав судовий розгляд справи. У ході судових слухань державний обвинувач надав суду усі вичерпні докази вини обвинувачених", - інформують в прокуратурі.

Колишніх поліцейських визнали винними за ч. 2 ст. 28 ч. 2 ст. 369-2 (одержання неправомірної вигоди за вплив на прийняття рішення, вчинене групою осіб за попередньою змовою) Кримінального кодексу України і присудили їм штраф по - 17 000 грн з кожного.

Рішення суду ще не набрало законної сили та може бути оскаржене в апеляційній інстанції, уточнюють в прокуратурі.

Зазначимо, що дана стаття передбачає або штраф, або позбавлення волі до п'яти років.

Фото умовне: Рixabay

Комментарии

Комментариев еще нет

Для комментирования нужно войти на сайт